Úvodní stránka


WEB JE V SOUČASNOSTI NEAKTIVNÍ

Vítám Vás na svých webových stránkách! Jmenuji se Lukáš Hörmann a odmala se ve volném čase věnuji počítačové grafice (i když kreslím i na papír, ale v tom nejsem tolik dobrý). Kromě běžných 2D obrázků tvořím na PC i prostorové modely ve 3D programu (Blender), který umožňuje i tvorbu 3D animací.

Dříve jsem se věnoval především tvorbě komiksů Rex a přátelé, které jsem kreslil hlavně pro zábavu. Nejprve jsem je kreslil na papír, později jsem své komiksové výtvory začal předělávat do digitální podoby. Postupem času jsem ale usoudil, že bude možná lépe svůj příběh sepsat formou knihy, ačkoliv jsem čtení knih nikdy moc v lásce neměl (snad kvůli tomu, že mi pořád někdo vnucoval takové, které mě absolutně nezajímaly - hlavně učitelé ve škole). Komiksy si přesto můžete prohlédnout přímo zde na webu.

Nedávno jsem zjistil, že bych mohl své obrázky, kterých mám celkem dost, začít prodávat natištěné na tričkách za pomoci internetového obchodu t-shock. Založil jsem si u nich e-shop a kromě psaní příběhu se v současnosti hodlám ve volném čase věnovat novým grafickým návrhům, které budu moct používat.

V SOUČASNOSTI TEDY KOMIKSY NETVOŘÍM!!!

 


WebMaster: Tomáš Hypeš
© 2009 - 2019 Lukáš Hörmann