Úvodní stránka


Seznamte se s hrdiny z Rexovy party!

Zde na webu naleznete pro ukázku několik mých komiksů o Rexovi a přátelích. Jedná se o můj celoživotní projekt. Fantasy příběh o této zvířecí partě píši v podobě knížky, kterou chci následně také ilustrovat. Kniha pravděpodobně ponese jiný název.

V současnosti už komiksy netvořím, ale úkol je jasný - napsat knihu, ilustrovat ji, vydat ji a podle ní poté udělat animovaný seriál, případně PC hru.
Sám to všechno ale nedokážu.

Kdo jsou Rex a přátelé?

Zvířecí parta, jejíž členové mají lidské vlastnosti a schopnosti, se dala dohromady, aby ochraňovala svůj svět. Je to svět podobný tomu našemu. Neexistují v něm však žádní lidé - pouze zvířata civilizovaná (vyvinutá) a necivilizovaná (divoká). Jak už tomu tak v příbězích bývá, svět je v ohrožení a někdo to zkrátka musí zastavit.

Vedoucím party se stal černobílý pes Rex, který byl obdařen schopností promněny v tyranosaura. Dalším členem party je drak Dračoun a vlčí sourozenci Šaryk a Sára. Později se členy party stanou také Rexovy dvě děti. (Jejich podobu a jména jsem zatím moc nepromyslel). Poslední, kdo se do party přidá bude bratranec Šaryka a Sáry - silák Rony.

 


WebMaster: Tomáš Hypeš
© 2009 - 2023 Lukáš Hörmann