Novinky


Inspirace pro mojí tvorbu (4.díl) 3. listopadu 2019

A je tu snad už poslední díl mého článku o digitálních monstrech. Zbývá ještě několik dalších ukázek, které stojí za to si pustit. Mezi nimi je i poslední znak.
Čtěte více


Inspirace pro mojí tvorbu (3.díl) 24. října 2019

V předchozím díle článku zaměřeném na animovaný seriál Digimon, který mě v mojí tvorbě inspiruje, jsem se rozepsal o několika znacích pomáhajícím digimonům přejít na vyšší vývojové úrovně. Jejich funkčnost ale závisí na správně nastavených charakterových vlastnostech digivyvolených dětí. Dnes bych na to navázal a pověděli bychom si o dalších znacích, které se v seriálu vyskytují.
Čtěte více


Inspirace pro mojí tvorbu (2.díl) 5. července 2019

Minule jsem se rozepsal o svém oblíbeném seriálu z dětství. Byl mi vždy největší inspirací pro moji tvorbu, protože mě naučil jak morálce, tak i soucitu a pochopení pro ostatní. Je to animovaný seriál Digimon. Seriál, který je sice na první pohled blábol pro děti, ale který v sobě (podle mého názoru) zároveň skrývá mnoho poznatků o tom, jak funguje lidská duše.
Čtěte více


Inspirace pro mojí tvorbu (1.díl) 28. června 2019

Již dlouho jsem nenapsal žádný článek a poslední dobou přemýšlím o tom, že bych mohl napsat o svém oblíbeném seriálu z dětství, který je pro příběhy Rexovy party velikou inspirací. Mimo jiné je to především animovaný seriál Digimon. Co mě na něm tolik zaujalo? Čtěte dále
Čtěte více


Mikroblog 7. října 2017

Občas mám pocit, že si dnešní společnost vůbec neváží poctivých lidí, či je dokonce pomlouvá a zesměšňuje. Co by ale za to lidi dali, kdyby taková byla většina politiků. Hold se nemůžeme divit, že je to přesně naopak, když je poctivost pro spoustu lidí důvod k pomluvám - málokdo je u ní pak ochotnej vydržet.


Mikroblog 13. října 2016

Nepiju ani nekouřím, protože nehodlám živit lidi, kteří vydělávají na závislostech jiných.


Mikroblog 5. září 2016

Je dobré mít alespoň pár přátel, před kterými si nemusíte dávat pozor na to, co říkáte.


Mikroblog 27. prosince 2015

Chlast umožňuje dospělákům stát se opět dětmi s tím, že na ně ostatní dospěláci nekoukají divně.


Mikroblog 25. září 2015

Myslím si, že žít bez chlastu je psychicky daleko náročnější než s chlastem. Je to jako když hrajete hru bez cheatů. Ale taky to jde.


Mikroblog 30. května 2015

Vždycky, když se zamyslím nad svojí minulostí, říkám si, jakej jsem byl vůl. :D Problém je, že volem zůstávám i nadále.


Mikroblog 26. dubna 2015

Na vrdovský základce už se snad dá i propadnout z hudebky. :D Kde jsou ty doby, kdy se o hudebce zpívalo a děti se těšili, že si odpočinou od učení. :D Dneska dětem asi zpívání připadá trapný a místo zpěvu se o hudebce musejí učit nějakou debilní teorii a připravovat na to referáty. Oni snad z toho i píšou písemky. :D Kam to školství spěje?


Mikroblog 13. března 2015

Někteří lidi denně bojují se svým strachem z různých věcí. A pak se ukáže člověk, který si toho všimne a dotyčnému řekne, že je srab. Přitom sám ví o skutečném světě úplný hov**, protože celej život žije jen počítačovýma hrama, s každým okolo sebe zachází jako s kusem hadru a slabší ještě navíc šikanuje... a proč? Asi si myslí, že takhle se chová opravdovej frajer a hrdina.


Mikroblog 27. listopadu 2014

LIDSKÁ LOGIKA: Když člověk dostane auto, udržuje ho, aby prošlo technickou. Když někdo zdědí starší barák, opravuje ho (nebo se o to aspoň snaží), aby mu nespadl na hlavu (vyjimkou jsou nepřizpůsobiví). Každému ale máma s tátou dali něco nenahraditelného - jeho tělo, které spousta lidí celý svůj život DOBROVOLNĚ ničí a nechá chátrat (jako ti nepřizpůsobiví své domy). V dnešní době je bohužel nepřeberné množství možností, jak své tělo zničit, proto se radši ničemu nedivím.


Mikroblog 15. srpna 2014

Děkuju zlým lidem za nové a nové náměty do komiksů. Jednou se třeba v některým z mých komiksů poznají.


Mikroblog 30. června 2014

Jsem rád, že svůj volný čas věnuju užitečnějším věcem, než je vysedávání v hospodě u pivka. Alespoň mám každý den šanci být v něčem o něco lepší, než jsem byl včera.


Mikroblog 2. června 2014

Většina lidí si asi myslí, že mě škola baví. OMYL! Mě škola nebaví, spíš naopak. Je to jen něco, co mi zabírá čas mezi zálibami. Na druhou stranu, dokud chodím do školy, nemusím se tolik starat o jiný věci a můžu se zaměřit na to, abych se zlepšil v tom, co mě baví - a čím bych se třeba i jednou mohl živit.


Mikroblog 28. ledna 2014

Existují děti, které jsou závislé na cigaretách, na alkoholu, na drogách... na nás ostatní by měli být rodiče hrdí.


Mikroblog 4. listopadu 2013

Dneska jsem viděl něco, co jsem asi vidět neměl. Do kupéčka si ke mně přisednul kluk, kterej měl šíleně propíchanou kůži u lokte (pravděpodobně feťák). Doteď to mám před očima a zvedá se mi z toho kufr. Nechápu jak si může někdo něco takovýho udělat. Mě by můj pud sebezáchovy nic takovýho nedovolil - nemám rád ani injekci v rukou lékaře, natož abych si sám píchnul nějakou drogu. Blééé! Tohle znechucení mě ještě víc utvrdilo v tom, že drogy jsou špatné.


Mikroblog 21. září 2013

Dne 21.9.2013 jsem přidal na svůj web strip s názvem Kiki poprvé na scéně. Jedná se o děj mezi 3. a 4. kapitolou komiksu. Kiki se připravuje na návrat domů z týdenních prázdnin. Ve 4. kapitole ji opět uvidíme. Strip se nachází zde.


Jsem členem Blogerů 11. srpna 2012

Ahoj! Odnedávna jsem členem Blogerů, což znamená, že články i novinky týkající se mojí tvorby budu psát vyhradně sem. Tady v novinkách nenaleznete celý článek, ale jen jeho název a začátek. Na zbytek článku poté budete nasměrováni odkazem.

Příjemný zbytek letních prázdnin přeje tvůrce komiksů Lukáš a celá Rexova parta. (i když to asi není poslední prázdninový článek)


Stahování z mého webu 7. července 2012

Dnes jsem založil na svém webu rubriku Ke stažení. Zde si můžete stáhnout například puzzle, rozvrh nebo třeba kalendář.


Střídání dne/noci a ročních období 11. února 2012

Dnes mi kamarád nastavil měnící se pozadí mého webu. Těchto několik obrázků jsem vypracoval v průběhu tohoto týdne. Těšit se můžete nejen na všechny roční období ve dne i v noci, ale také na vánoční a velikonoční speciál.


Další novinky 26. ledna 2012

Dnes jsem dokončil obrázek Kiki.

Ten je obsažen spolu s ostatními v hlavním obrázku.

Také jsem opět pozměnil vzhled svého webu.


Rony 26. ledna 2012

Na tomto obrázku můžete vidět Ronyho z úvodní stránky.


Dračoun 23. ledna 2012

Dnes ráno jsem se probudil dřív než obvykle a nemohl jsem usnout, tak jsem si řekl že toho využiju a dokončil jsem Dračounův obrázek na vstupní stránku.


Šaryk 19. ledna 2012

Nyní pracuji na novém obrázku, který se bude zobrazovat na úvodní stránce. Těšit se můžete opět na všechny členy Rexovy party. Rexovu rodinku už mám nakreslenou (jen drobné úpravy). Dále mám také hotového Šaryka, kterého můžete vidět zde.


Tyranosaur Běla 30. prosince 2011

Na tomto obrázku můžete vidět Rexovu dceru Bělu jako tyranosauří mládě.


Tyranosaur Čestmír 28. prosince 2011

Na tomto obrázku můžete vidět Rexova syna Čestmíra jako tyranosauří mládě.


T-Rex 14. prosince 2011

Jak asi někteří z vás vědí, T-Rex je moje nejoblíbenější postava z mých komiksů a také moje nejoblíbenější zvíře. Na tomto obrázku je Rex vyobrazen v tyranosauří podobě.


Záporňák - Miky 8. prosince 2011

Ačkoliv jsem se dnes měl celý den učit na zítřek do školy, stíhal jsem i kreslení. Musím si přece dělat přestávky. Dnes jsem nakreslil prvního záporňáka. Představuji vám skunka Mikyho!


Jak budou vypadat Čestmír a Běla 7. prosince 2011

Dosud jsem neměl jasný vzhled Rexovo dětí Čestmíra a Běly. Doufejme, že jsou tyto obrázky jejich konečná verze.


6 nových obrázků 28. listopadu 2011

Jistě si říkáte, že už jsem dlouho nepřidal žádný nový obrázek. Rád bych to teď napravil. Přidávám dalších 6 počítačových obrázků.

Zde jsou:

Další novinky si můžete všimnout u popisu postav. Obrázek postavičky se teď zobrazuje jako podlkad pod textem.


Dokončena 2. kapitola s názvem Modrý krystal 12. listopadu 2011

A je to tady! První komiks vytvářený v digitální podobě je hotov. Rexova parta s profesorem Liškou cestuje časem do druhohor, kde se rázem dostávají do nebezpečí mezi masožravé dinosaury. Jak se z této šlamastiky dostanou, se dozvíte v příští kapitole. Na tu si ale budete muset chvíli počkat, protože teď budu kreslit první kapitolu s názvem Rexovi první přátelé.
Právě dokončený komiks naleznete zde.


Kiki na novém obrázku 26. srpna 2011

Na tomto obrázku vidíte, jak asi bude vypadat Kiki (nová postava nahrazující Crashku).


Pár dalších změn 10. srpna 2011

Poslední dobou probíhají ná mem webu změny. V připravovaném komiksu Modrý krystal se už setkéváme s novými postavami - s Dračounem nahrazujícím Spyra a se Šarykem nahrazujícím Crashe. Tento komiks je předělaný do počítačové podoby. Další nové komiksy budou také dělány počítačovou podobou, nebo jejich zhotovení trvá podstatně méně času, než je tomu u ručních komiksů.
Dalším vylepšením jsou přechody mezi jednotlivými obrázky - pokud máte nějaký obrázek zvětšený, můžete si dole všimnout šipek, které vám umožní přejít na další či předchozí obrázek.
Další novinku uvidíte, když najedete na zmenšený obrázek. Takový obrázek se žlutě označí.
Poslední změna se nachází v menu v přihrádce Komiksy. Historie se rozdělila na Starší a Novější historii. Ve starší jsou komiksy, které byly v Historii původně, a v novější se náchází nové komiksy kreslené ručně, ve kterých jsou ještě Spyro, Crash a Crashka.


Ronyho oblečení (tento návrh neobstál) 4. července 2011

Začal jsem vymýšlet oblečení pro nové postavičky - Šaryka, Ronyho a Kikinu. (Dračoun nebude mít oblečení žádné, protože oblečený drak chodící po čtyřech by asi vypadal divně)
Dnes jsem přidal obrázek s Ronyho běžným oblečením.


Dokončený 3. komix Hledání krystalů 2. července 2011

Vložil jsem 3. dokončený komix Hledání krystalů, ve kterém se Rexova parta vydává hledat krystaly, ale místo toho se strhne bitka.

Zároveň chci upozornit, že se v této kapitole naposledy vyskytuje Crash, Spyro a Coco (Crashka). Rovněž tak končí i Crunch, který se ještě v této verzi komiksů neobjevil. Místo nich budou v komixech Šaryk, Dračoun, Kiki a Rony. Důvodem změny těchto postav je to, že nejsem jejich autorem.


Další obrázek 29. června 2011

Šaryk vyniká v různých sportech. Na tomto obrázku je s fotbalovým míčem.


Několik změn 26. června 2011

Poslední dobou probíhají na mém webu změny. Odstartovalo to přejmenováním a přetvořením postav (Crash > Šaryk, Spyro > Dračoun, Crunch > Rony a Coco > Kiki), následovalo vylepšení rubriky Obrázky a změna menu.
Přidal jsem také dva obrázky kreslené ručně:

a 2 digitální obrázky:


Obrázek Crunch v posilovně 5. června 2011

Na novém obrázku je Crunch při své nejoblíbenější zálibě - při posilování. (postava, která Crunche nahradí, se jmenuje Rony)


Stripy 4. června 2011

Přidal jsem další novinku. Jsou to stripy (krátké komiksy). První se jmenuje CRASH A SPYRO: Opékání Nevím jak často je budu vytvářet, protože se zaměřuji spíše na tvorbu komixů rozvíjejících můj příběh. Tento strip je předělaný do digitální podoby a plánuji, že bych takto mohl v budoucnu zpracovávat i ostatní komiksy. Původně jsem tento krátký komiks nevytvářel pro web, ale pro školní účel.


Rexův nový obrázek 14. května 2011

Na novém počítačovém obrázku je Rex v obou svých podobách - jako pes i jako tyranosaurus.


Nové zobrazování obrázků 24. dubna 2011

Vylepšené zobrazování zvětšených obrázků - nemusí se načítat nová stránka, obrázek se načte na té samé stránce


Přidán obrázek "Když má T-Rex hlad" 12. února 2011

Nahrál jsem obrázek související s pátou kapitolou "Když má T-Rex hlad" (dočkáme se jí v nové verzi komiksů). V tomto komiksu Rex vyhladoví a zmocní se ho tyranosauří lovecké instinkty. Šaryk s Dračounem ho musí zastavit. (zde jsou ještě postavy, které jsem tenkrát používal v komiksech - Crash a Spyro)


Nový obrázek s názvem Krystaly 11. ledna 2011

Přidán obrázek s názvem Krystaly. Každý člen Rexovi party vlastní jeden z nich.


Dokončený 2. komix Rex ve škole 13. listopadu 2010

Vložil jsem 2. dokončený komix Rex ve škole, ve kterém Rex a jeho noví přátelé zjistí, že musí najít 7 krystalů.


Dokončený 1. komix Rexovi první přátelé 12. listopadu 2010

Vložil jsem 1. dokončený komix Rexovi první přátelé, ve kterém se Rex seznámí s prvními přáteli.


Nový vzhled stránek 12. listopadu 2010

Vytvořen nový vzhled webu.


T-Rexova nová podoba 10. října 2010

Přidán obrázek s názvem T-Rexova nová podoba. Upravil jsem hlavnímu hrdinovy tyranosauří zbarvení.


Další nové obrázky 28. září 2010

Nakreslil jsem nové obrázky: "Lukáš a T-Rex" a "Rex tyranosaurem". Oba jsou zde:


Obrázek Setkání s T-Rexem 29. srpna 2010

Přidán obrázek s názvem Setkání s t-rexem. Je z kapitoly Rex tyranosaurem, kde se Rex a jeho přátelé ocitnou v druhohorách.


Kontakt 8. srpna 2010

Přidal jsem kontakt přímo na můj e-mail. Můžete mi psát názory na mé stránky.


Výměna reklamy 4. srpna 2010

Přídána možnost Výměna reklamy.


Vstupní stránka a nový obrázek 2. srpna 2010

Přidána vstupní stránka. Na web se dostanete až po kliknutí na vstup.

Také jsem přidal nový obrázek.


 


WebMaster: Tomáš Hypeš
© 2009 - 2023 Lukáš Hörmann